Dzieci to najbardziej wymagający zleceniodawcy. Przekonaliśmy się o tym, gdy nadszedł czas, abyśmy zorganizowali przyjęcie, które miało połączyć małego fana motoryzacji oraz dziewczynkę kochającą kolor fioletowy i koniki pony.
Organizacja dekoracji na takie nietuzinkowe, połączone przyjęcie urodzinowe zajęła nam tygodnie czasu! Wymagało to od nas ogromnej kreatywności i dokładności. Nie mogliśmy zapomnieć o żadnym detalu, bo wszystko musiało być idealnie i dopracowane. Wiedząc, że robimy to dla naszych pociech, jeszcze łatwiej i przyjemniej pracowało się nad takim projektem.

W balonowej dekoracji, na którą się zdecydowaliśmy, dominowały różne odcienie fioletu oraz koloru niebieskiego. Taki motyw przewodni panował również na torcie, który przygotowała dla nas Kasia z @kejtiipiecze. Głównym tłem dla dekoracji stanowiła klasyczna pastelowa girlanda, przeplatana srebrnymi balonami, która dobrze się kontrastowała z przygotowanymi balonami.

Dekoracje balonowe na urodziny z literami lub cyframi to wspaniała ozdoba na dziecięcą uroczystość. Balon z określonym numerem urodzin dziecka, podkreśli zarówno charakter, jak i okazję, z powodu której odbywa się przyjęcie. Balony z literami dodadzą rewelacyjnego wystroju każdemu pomieszczeniu, np. z imionami dzieci (na balon można nanieść dowolny nadruk).

Jeśli interesuje Cię podobna tematyka, napisz do nas! Pomożemy Ci przygotować idealny zestaw balonów na przyjęcie urodzinowe. W naszym asortymencie znajdziesz balony na roczek dla chłopca oraz dziewczynki.

Balonowa Kraina włącza 5 bieg! Szykuje się mega pracowity tydzień: w sobotę 4 przepiękne dekoracje 🙂 Zapraszamy!